body_class();
2 maja 2018
Autor: Paweł Rachwał
ENRECO wykonuje dokumentacje do dotacji UE
Dokumentacja techniczna instalacji chłodniczej do dotacji z Unii Europejskiej to nie zwykły projekt. W ENRECO dokładamy bardzo dużo starania aby...

Tagi

chłodnictwo
dotacja
enreco
projekt
projektowanie
unia europejska

Dokumentacja techniczna instalacji chłodniczej do dotacji z Unii Europejskiej to nie zwykły projekt.

W ENRECO dokładamy bardzo dużo starania aby zrozumieć czego dokładnie od nas potrzebuje klient. Wykonujemy projekt instalacji chłodniczych do przetargów, przebudów, biznes planów, realizacji nowych inwestycji i wielu innych.

Głównym celem dokumentacji do dotacji UE jest naturalnie stworzenie możliwie dobrej i dopasowanej instalacji chłodniczej. Na początkowym etapie jednak ważniejsze jest aby Klient miał jak najwięcej szans dotację w ogóle dostać.

Dlatego dokumenty, które Klient dostanie zawierają między innymi:

  • Instalację chłodniczą, która wyróżnia się którąś z cech: jest ekologiczna, innowacyjna lub zużywa mało energii elektrycznej (a najczęściej wszystkie trzy)
  • Komplet planów
  • Bilans chłodniczy
  • Kosztorys inwestorski
  • i wiele innych

Procedury dotacyjne mają to do siebie, że w zależności od programu z którego Klient się ubiega o pieniądze potrzebne są nieco różne dane i dokumenty. Dlatego już po przekazaniu kompletu dokumentów jesteśmy zawsze do dyspozycji Klienta aby pomóc w uzupełnianiu.

Nasza praca zawsze się klientowi opłaca. W biurze mamy powiedzenie, że jedyny sposób aby inwestycja w nasz projekt nie się nie zwróciła to schować go do szuflady.