body_class();

O nas

Zajmujemy się energią.
Energią w postaci chłodu, ciepła, energii elektrycznej, pary i innych mediów, wykorzystywanych w wielu branżach gospodarki. Głębokie zrozumienie inżynierskie pozwala naszym zespołom dostarczać technologię o najwyższej efektywności energetycznej, bez względu na medium. Mowa o efektywności energetycznej, która oszczędza pieniądze naszych Klientów oraz minimalizuje szkodliwy wpływ na środowisko.

 

EKO-nomia i EKO-logia – tylko razem, nigdy jedno bez drugiego. Głęboko wierzymy, że najlepsze rozwiązania jednocześnie są opłacalne pod względem czysto ekonomicznym i są czyste pod względem środowiskowym.

 

Na równym poziomie do technologii stawiamy wzorową organizację pracy i komunikację z Klientem lub placem budowy. W tym celu korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi do prowadzenia projektów. Narzędzia te pomagają unikać strat takich, jak przestoje, marnotrawstwo i niepotrzebne zmiany tak podczas trwania budowy, jak i przygotowania do niej.

 

Nasze wartości:
#engineering2business  #GoNatRefs  #energyefficiency  #ecology  #economy

 


 

Integralną częścią naszej misji jest pozytywny wpływ na całą branżę.

Misję tę realizujemy poprzez liczne publikacje, wystąpienia i bliską współpracę z czasopismem Chłodnictwo& Klimatyzacja. Uważamy, że zagadnienia chłodu i transportu ciepła mogą i muszą być ciekawe.

 

W Enreco dla inżynierów tworzymy miejsce pracy, o którym sami marzyliśmy od początku naszej kariery. Ciekawe technicznie projekty przeplatają się z wyzwaniami organizacyjnymi na styku wielu partnerów biznesowych. Uważamy, że najlepsze rozwiązania są wypracowywane w zespole, a stałe rozszerzanie wiedzy technicznej nie może być zarezerwowane dla niektórych. Jesteśmy firmą na najwyższym międzynarodowym poziomie zlokalizowaną w Polsce. Wdrożone w naszej firmie narzędzia IT pozwalają na swobodne przechodzenie między pracą w biurze a zdalną, bez uszczerbku dla pozytywnej energii i poziomu realizacji.

 

Zapraszamy do kontaktu