Usługi specjalistyczne

Projektowanie, Audyt, Odbiory, Project Management, R&D, badanie rynku

Od poprawnej specyfikacji, realizacji , odbioru i serwisowania urządzeń lub całych instalacji chłodniczych zależy powodzenie nieskończenie wielu projektów R&D, budów obiektów przemysłowych i handlowych. Jednocześnie jest to wiedza bardzo specjalistyczna tak pod względem technicznym, jak i rynkowym. W Enreco Group do Twojego projektu udostępniamy całą swoją wiedzę inżynierską, organizacyjną i rynkową. Wspieramy Klientów tak w tworzeniu nowych urządzeń typu paczkomaty, jak i budowie wielomilionowych inwestycji takich, jak nowe fabryki lub centra logistyczne. Wszystkie projekty prowadzimy wg uporządkowanej, dopasowanej do określonych potrzeb metodologii Project Management.

Technologie

Projekty instalacji chłodniczychNa podstawie wymagań Klienta projektujemy kompletne instalacje chłodnicze, tak w standardzie koncepcyjnym, jak i wykonawczym.

Wytyczne przetargoweW każdym przetargu kluczowa jest porównywalność ofert. Odpowiednio przygotowane formularze przetargowe dają działowi zakupów możliwość optymalnej negocjacji warunków kupowanych urządzeń lub usług.

Standardy dla konkretnych obiektów jak i sieci obiektów (np. sklepów)W przypadku, kiedy Klient posiada dużą ilość instalacji chłodniczych, wręcz strategicznym wymogiem jest ich standaryzacja. Upraszcza to ich eksploatację, zmniejsza koszty i pozwala skupić się na głównej działalności przedsiębiorstwa.

R&D urządzeń zawierających elementy chłodnictwa (paczkomaty, maszyny do lodów, itd.)Maszyny dla przemysłu spożywczego lub handlu zazwyczaj zawierają część chłodniczą. Na potrzeby rozwoju nowych urządzeń stajemy się częścią zespołów projektowych Klienta lub niezależnie projektujemy wyznaczone zakresy.

Prowadzenie budówPoprawnie zaplanowana budowa pozwala uzyskać najlepszą jakość realizacji w wymaganych terminach oraz z zachowaniem wymogów formalnych.

Nadzór inwestorskiStając obok Klienta pilnujemy jego interesów i upewniamy się, że realizacja spełnia jego standardy. Upewniamy się, że jeszcze przed odbiorem prace są realizowane na najwyższym poziomie.

Tworzenie strategii (technicznych i rynkowych) związanych z chłodnictwemPosiadamy bardzo szeroką wiedzę rynkową wynikającą z wielu lat pracy w branży chłodniczej. Nie tylko w Polsce, ale także Europie. Pomagamy określić cechy produktu wartościowe dla rynku i sposób wejścia do sprzedaży. Wykorzystując naszą rozpoznawalność, narzędzia sieci społecznych, a także bliską współpracę z agencją marketingową, realizujemy strategie „go to market”.