body_class();
25 lipca 2017
Autor: Paweł Rachwał
Silna oferta JBG-2
Silna oferta JBG-2 Okazuje się, że rodzimi producenci mebli chłodniczych są ważnymi graczami na rynku globalnym. W zeszłym wydaniu pisaliśmy...

Tagi

co2
jbg
mebel
R744

Silna oferta JBG-2

Okazuje się, że rodzimi producenci mebli chłodniczych są ważnymi graczami na rynku globalnym. W zeszłym wydaniu pisaliśmy o jednym z nich. Teraz przyszła kolej na znanego JBG-2.

Producent ten od lat także w F-gazach oferuje urządzenia o bardzo dobrym stosunku jakość/cena. Świetnie dopasowanym do potrzeb np. supermarketów nie tylko w Polsce. JBG-2 naturalnie posiada w swojej ofercie meble na R744. Spośród nich należy wyróżnić:

  • Wysokie meble chłodnicze (szafy) RDH. W wersji z drzwiami odparowanie można podnieść do okolic 0°C, a wymagana moc chłodnicza wynosi 431W/mb w porównaniu do nawet 1400W/mb dla mebli F-gazowych otwartych. Są to zmiany wręcz przełomowe.

 

  • Niskie meble chłodnicze (bonety) LDL. Dostępne między innymi jako oddzielne meble lub połączone, z jednym parownikiem na obie strony wyspy. Oczywiście fabryczne zamknięcie drzwiami także jest możliwe.

 

  • Szafobonety mroźnicze w wersji z jednym i dwoma parownikami MNY lub MNX.

 

 

  • Pół wysokie meble chłodnicze RDA z fabryczną opcją drzwi przesuwanych. W tym wypadku odparowanie także można podnieść do 0°C

Na życzenie klienta lub projektanta JBG-2 dostarcza meble w pełni wyposażone; z zaworem rozprężnym, sterownikiem i kompletną szafką elektryczną, a także wyprowadza wszystkie rurociągi ponad mebel, co jest bardzo wygodne dla instalatora.

W ofercie istnieją także ciekawe połączenia mebli niskich i pół wysokich lub wyszukane kształty – rozważania na ten temat pozostawmy jednak handlowcom.

Poza Polską JBG-2 posiada oddziały we Francji, Niemczech, Rosji, Rumunii, Skandynawii i Wielkiej Brytanii a sprzedaje praktycznie na całym świecie.

 

Dla Chłodnictwo & Klimatyzacja

Maurycy Szwajkajzer