body_class();
15 kwietnia 2019
Autor: Paweł Rachwał
Chłodzenie i Ogrzewanie dla branży ciepłowniczej i energetycznej
Branże ciepłownicza i energetyczna aktywnie i bardzo intensywnie szukają nowych potencjalnych biznesów, które mogłyby umieścić w swoim portfolio. Można wyliczyć...

Tagi

chiller
co2
energetyka
enreco
pompa ciepła

Branże ciepłownicza i energetyczna aktywnie i bardzo intensywnie szukają nowych potencjalnych biznesów, które mogłyby umieścić w swoim portfolio.

Można wyliczyć niezliczoną ilość nowych pomysłów, które się pojawiają. Między innymi, OZE, transport elektryczny, produkcja chłodu, efektywność energetyczna.

My jako ENRECO mamy dla Was – Energetyków wiele do zaoferowania. O tym właśnie mówił członek zarządu ENRECO – Maurycy Szwajkajzer podczas kwietniowej konferencji NOWE BIZNESY DLA CIEPŁOWNICTWA która odbyła się w Zielonej Górze.

Ogrzewanie całych dzielnic ciepłem odpadowym z instalacji chłodniczych, sprzedaż miejskiego chłodu, polepszanie parametrów ciepła w oddalonych nitkach, zmniejszanie kosztów capex, zwiększanie efektywności energetycznej klientów – mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Rozwiązanie i konkretne cyfry LCC, które za nim idą. Rozwiązania oparte na najnowocześniejszych i dopasowanych chillerach, pompach ciepła, systemach skojarzonej produkcji chłodu i ciepła.