body_class();
28 stycznia 2019
Autor: Paweł Rachwał
ENRECO złotym sponsorem konferencji Atmo Europe
Cykl konferencji ATMOsphere jest organizowany od 2009 roku przez belgijską firmę Shecco. Firma ta jest globalnym akceleratorem nowoczesnych technologii chłodniczych...

Tagi

enreco
GoNatRefs
R744
shecco

Cykl konferencji ATMOsphere jest organizowany od 2009 roku przez belgijską firmę Shecco. Firma ta jest globalnym akceleratorem nowoczesnych technologii chłodniczych opartych na naturalnych czynnikach, takich jak CO2, NH3 i węglowodorach. Shecco prowadzi między innymi popularny portal  r744.com. Od samego początku konferencje skupiają wokół siebie najważniejsze postaci z naszej branży; klientów, ustawodawców, technologów.

Tegoroczne ATMO Europe odbędzie się w Warszawie 16 i 17 października. I tak jak wcześniej, spodziewamy się wśród gości i wykładowców najbardziej wybitnych postaci z naszej branży.

Spośród polskich firm swoją obecność potwierdza już ENRECO i to od razu jako złoty sponsor.

„Od samego powstania ENRECO towarzyszy wizja budowania firmy na poziomie globalnym, tak na poziomie technicznym, jak i organizacyjnym. W takim kontekście współpraca z Shecco jest oczywista” – komentuje Maurycy Szwajkajzer, członek zarządu ENRECO.

Poprzednie europejskie edycje konferencji (między innymi Włochy, Niemcy, Barcelona) obejmowały następujące tematy: trendy rynkowe, panele liderów rynkowych tak ze strony klientów, jak i twórców technologii i ustawodawców, analizy konkretnych realizacji, chłodnictwo transportowe, pompy ciepła, klimatyzację, przepisy, i wiele, wiele innych.

„Jako partner wyszliśmy z inicjatywą pomocy w organizacji konferencji w Polsce. Aktualnie poszukiwani są potencjalni uczestnicy ze strony firm chłodniczych, klientów końcowych i oczywiście goście” – zaprasza Maurycy Szwajkajzer.

Polska edycja, tak jak i wszystkie poprzednie, będzie odwiedzana przez gości z całego świata. Przewidziano więc symultaniczne tłumaczenie wszystkich wykładów i paneli dyskusyjnych.

Nam, jako administratorowi portalu chlodnictwo.biz, klimatyzacja.biz, wentylacja.biz pozostaje tylko dołączyć się do zaproszenia.

Felieton do przeczytania na stronach pod poniższym linkiem.

FELIETON