body_class();
7 listopada 2019
Autor: Paweł Rachwał
ENRECO szkoli w CCIFP
Efektywność energetyczna szybko staje się kluczowym elementem prowadzenia udanego biznesu w przemyśle produkcyjnym. Dlatego ENRECO razem z GreenFlex poprowadzi szkolenie...

Efektywność energetyczna szybko staje się kluczowym elementem prowadzenia udanego biznesu w przemyśle produkcyjnym. Dlatego ENRECO razem z GreenFlex poprowadzi szkolenie z zakresu oszczędności energii w chłodnictwie i jego finansowania dla zaprzyjaźnionych członków Polsko Francuskiej Izby Przemysłowo Handlowej (CCIFP).

Wykorzystując nowoczesną technologię chłodniczą na CO2 oszczędności energii rzędu 40% są w zasięgu. Wiemy jednak, że aby klient uzyskał tak niski OPEX najpierw musi udźwignąć CAPEX – czyli koszty inwestycyjne nowego systemu.

Dlatego połączenie firmy technologicznej jaką jest ENRECO z firmą finansującą nowoczesne i ekologiczne rozwiązania w chłodnictwie GreenFlex jest dziś szczególnie potrzebna.

Maurycy Szwajkajzer ze strony ENRECO wyjaśni jak rozumieć chłodnictwo na CO2, skąd się biorą oszczędności i jakich wartości można się spodziewać. Wartości te będą podstawą dla Agnieszki Majcher z GreenFlex do przedstawienia sposobów finansowania. Finansowania nawet bez CPEX’u.

Zapraszamy do rejestracji