body_class();
21 października 2019
Autor: Paweł Rachwał
ATMOEurope 2019 – Paweł Rachwał prezentuje ciekawe Case Study
Podczas tegorocznego ATMOEurope 2019, które odbyło się w Warszawie Prezes Zarządu ENRECO prezentował bardzo ciekawe Case Study z już zrealizowanej...

Tagi

enreco
GoNatRefs
R744

Podczas tegorocznego ATMOEurope 2019, które odbyło się w Warszawie Prezes Zarządu ENRECO prezentował bardzo ciekawe Case Study z już zrealizowanej i zamkniętej inwestycji.

Najciekawsza część prezentacji opowiada o kliencie, który mimo otrzymania dotacji na instalację F-gazową był w stanie błyskawicznie zmienić swoją decyzję i zainwestować w system R744. Nie było kłopotów ani z instytucją finansującą, ani brakiem kapitału inwestycyjnego.

Klient właśnie otrzymał dotację na system F-gazowy. Dzięki współpracy klienta z Enreco udało się znaleźć uzasadnienie i środki finansowe aby uciec od tej przestarzałej technologii, przechodząc jednocześnie na ekologiczny czynnik R744.

Już dziś możemy powiedzieć, że klient uniknął wszystkich zagrożeń wiążących się z systemem F-gazowym (kłopoty formalne, wysokie zużycie energii) a zyskał technologię odporną na zmiany prawne i niskie – bardzo niskie zużycie energii.