SANDEN ekonomiczne rozwiązania

Chłodzenie i grzanie z CO₂

 

Moduły

Wykonujemy kluczowe komponenty samodzielnie

Sprężarki, chłodnice gazu, parowniki są kluczowymi elementami jeśli chodzi o wydajność. SANDEN jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie komponentów technologicznych CO₂, samodzielnie je projektuje oraz produkuje. Sanden Group jest pierwszym producentem sprężarek CO₂ na świecie, z  ponad 1 mln sztuk wyprodukowanych do tej pory! Oprócz gwarantowanej wysokiej jakości, posiadamy podejście pozwalające naszym działom technicznym na ciągłą poprawę komponentów i rozwijanie najbardziej efektywnych, kompaktowych i cichych modułów CO₂ do ogrzewania i chłodzenia.

Naszym zadaniem

CO₂ jest ekologicznym czynnikiem chłodniczym stosowanym od XIX wieku, ale wciąż uważanym za nowość na rynku w niektórych dziedzinach zastosowań. Celem SANDEN jest zmienianie przemysłu chłodniczego poprzez dostarczanie rozwiązania na CO₂ o dużej wartości dodanej.

Strategia ta wymaga gwarancji wysokiej jakości w celu zapewnienia satysfakcji klientów i wyeliminowania ryzyka negatywnego rozgłosu technologii CO₂.

Elastyczność

Kompetencje Sanden w technologii CO₂ pozwalają nam oferować ogrzewanie i chłodzenie modułami dla różnych dziedzin i zastosowań.
Innymi słowy, nasza strategia to wdrażanie technologii Sanden CO₂ w miejscach gdzie potrzebne jest ogrzewanie lub chłodzenie!

Nasze moduły

Moduły do mebli typu plug-in
Nadkrytyczna jednostka CO₂ do mebli chłodniczych typu plug-in

Zobacz więcej
 

Moduły typu plug-in

Nadkrytyczna jednostka CO₂ do mebli chłodniczych typu plug-in

Zalety

  • Jedyne rozwiązanie dostępne na rynku w technologii CO do mebli chłodniczych
  • Możliwość dostosowania do różnych rozmiarów mebli

Specyfikacja techniczna

  • Duży zakres wydajności chłodniczej 
  • Dostępny do aplikacji mrożniczych i chłodniczych